SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW środę 29.11.2023 r. klasy I-III wzięły udział w andrzejkach.

Skąd wzięła się tradycja andrzejek i katarzynek? – odpowiedź na to pytanie została przedstawiona uczniom przez dziewczynki z kl. VI. Następnie, aby udać się do Krainy Magii, dzieci miały uwolnić się od złych i ponurych myśli oraz miały pomarzyć przy dźwiękach muzyki. Po tych zadaniach każdy wylosował kolorową karteczkę, która wskazywała konkretny kącik z wróżbami. Uczniowie mieli okazję przebić balon z wróżbą oraz wziąć udział we wróżbach: Kim będę?, Wróżba kwiatowa, Wróżba z kości, Liczmany, Kubeczki, Losowanie imion z woreczka. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się Koło podróży, na którym były zapisane miejsca, dokąd pojedzie się w najbliższym czasie. Oprócz państw typu Francja, Włochy, można było wylosować Lenie Wielkie czy Koniec Świata. Na koniec wszystkie dzieci zostały poczęstowane ciasteczkami z wróżbą :) Zabawy, radości, uśmiechu oraz pozytywnych emocji było wiele. Dziękujemy uczniom klasy VI wraz z wychowawczynią Panią Martą za wspaniale przygotowaną zabawę!

wychowawczynie kl. I-III

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com