SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPKatarzynki to staropolski zwyczaj, który obchodzony był przez kawalerów, odpowiednik Andrzejek. W naszej szkole też obchodziliśmy tę uroczystość w dniu 22.11.2023 r.

Rada Uczniowska sprzedawała w tym dniu pierniczki Katarzynki. Każde ciasteczko zapakowane było w torebeczkę, a w niej była też "złota myśl". Szczęśliwcy ze swojej torebeczki mogli także wyciągnąć los. Wszystkie losy były wygrane. Pierniczki rozeszły się jak "ciepłe bułeczki". Członkowie Rady Uczniowskiej byli bardzo zadowoleni, że dzień ten był udany i że kolejną fajną imprezę udało się wciągnąć w Kalendarium Szkoły. Bardzo dziękujemy sponsorom pierniczków Katarzynek i nagród - pani Patrycji i panu Andrzejowi. Jesteśmy zawsze wdzięczni wszystkim, którzy wspomagają nasze uroczystości szkolne, bo bez nich nie moglibyśmy się bawić i miło spędzać czasu. Dziękujemy.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com