SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP1 grudnia uczniów klasy 2b odwiedziły Panie z Biblioteki Pedagogicznej im. Józefa Lompy w Pszczynie. Celem tej wizyty było przybliżenie dzieciom dawnej sztuki wytwarzania papieru.

Był to jednocześnie pokaz czerpania papieru tradycyjną metodą, jak również idealny sposób na naukę poprzez twórczą zabawę. Zgodnie z ideą zero-waste daliśmy starym książkom nowe życie. Dziękujemy Pani Justynie i Pani Danucie za cenną lekcję i świetną zabawę.

Marlena Kapica

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com