SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP„A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd…” W środę 6 grudnia uczniowie klas 1 i 3 wybrali się do Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach na spektakl pt. „W 80 dni dookoła świata”.  

Magii temu wydarzeniu dodawała biała sceneria, kolorowe iluminacje na katowickim rynku z okazji jarmarku świątecznego, a także szeroki uśmiech Świętego Mikołaja, który czekał w progach teatru ze słodkim upominkiem dla każdego.
Przedstawienie było fantastyczne! Podobało się wszystkim! Piękne stroje, wspaniała gra aktorska, muzyka wpadająca w ucho i dużo dobrej zabawy. Uczniowie docenili także budynek teatru. Loże, widownia, scena to wszystko zrobiło na nich ogromne wrażenie. Ten spektakl zdecydowanie warto zobaczyć!

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Trailer - zobacz

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com