SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP11 grudnia grupa Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Pszczynie, który prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza.

Ze śpiewem i tańcem wniosła powiew radości wprowadzając podopiecznych DPSu w świąteczny nastrój. Wizyta uczniów naszej szkoły spotkała się z dużym entuzjazmem mieszkańców. Uśmiechem i miłym słowem podziękowali za kartki świąteczne, które uczniowie przygotowali specjalnie dla nich. Wzajemnie życzyliśmy sobie WESOŁYCH ŚWIĄT.

Izabela Kościelny, Bogusława Rizzardi Tempini, Marta Skorupka-Wuzik

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com