SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP14 grudnia Szkolne Koło Wolontariatu, uczniowie klasy 6 oraz 2 reprezentantki klasy 4 odwiedziły niezwykłe miejsce - Dom Kulejących Aniołów.

Była to wizyta pełna wzruszeń, pojawiły się łzy zarówno w oczach naszych uczniów, opiekunów jak i Pani Dyrektor, i podopiecznych ośrodka.

Nasi uczniowie zaprezentowali krótki występ muzyczno-taneczny z piosenką na bis.

Jedna z grup Aniołów spontanicznie pochwaliła się swoimi tanecznymi talentami, zaskakując naszych uczniów świątecznym układem. Nasz wyjazd był ukoronowaniem wcześniej prowadzonej na terenie szkoły zbiórki środków czystości. Dzięki ofiarności rodziców, mieszkańców Wisły Wielkiej, jak i przyjaciół oraz sympatyków, udało się nam dostarczyć pokaźną ilość kartonów wypełnionych po brzegi. Dodatkowo uczniowie klasy 4 przygotowali świąteczną paczkę dla jednej z podopiecznych. Daria obdarzyła darczyńców ogromnym uśmiechem. Anioły dla naszych dzieci również przygotowały paczki z prezentami. Dziękujemy wam za tak miły gest.

Dla uczniów naszej szkoły była to piękna lekcja altruizmu, empatii i otwartości. BARDZO DZIĘKUJEMY za okazane serce i wsparcie naszej inicjatywy.

Izabela Kościelny, Bogusława Rizzardi Tempini, Marta Skorupka-Wuzik

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com