SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP12.01.2024 roku uczniowie klasy IV wraz z opiekunami Panią Agatą Szafron oraz Panią Sylwią Łuszcz udali się do Patio Parku w Pszczynie na warsztaty kulinarne pt. "Kuchnie świata".

Na miejsce udaliśmy się komunikacją miejską. Podczas warsztatów uczyliśmy się przygotowywać różnego rodzaju pierogi oraz pyszny czekoladowy deser pod wdzięczną nazwą - ciasto lawa, z francuskiego foundant. Na koniec mogliśmy zjeść wszystkie przygotowane przez nas przysmaki, a do deseru dodano także gałkę waniliowych lodów. Oprócz zajęć edukacyjnych w Patio Parku dzieci mogły wyszaleć się na pełnej atrakcji sali zabaw. Po czterech godzinach nauki i zabawy uczniowie z dyplomami Małych kucharzy i przepisami wrócili autobusem miejskim do Wisły Wielkiej.

Agata Szafron

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com