SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPDnia 10 stycznia 2024 r. odbyły się zawody powiatowe trójek w koszykówce. Turniej odbył się na hali w Goczałkowicach.

Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów w najmłodszej kategorii wiekowej: dwóch uczniów klasy 5 (Wiktor Skorupka, Aleks Woźniczka) i dwóch uczniów klasy 6 (Łukasz Jaromin, Bogusław Hanusek). Nasza szkoła trafiła do grupy A, gdzie przeciwnikiem były szkoły SP Kobiór, SP3 Pszczyna, SP1 Goczałkowice oraz SP4 Pszczyna. Nasi chłopcy wyszli z grupy z pierwszego miejsca, pokonując kolejno SP1 Goczałkowice 3:2, SP3 Pszczyna 5:1, SP Kobiór 4:1 oraz SP4 Pszczyna 5:1. W półfinale trafiliśmy na SP w Ćwiklicach z którymi po zażartym meczu oraz dogrywce i kontrowersyjnej decyzji sędziego przegraliśmy 2:3. Walcząc o trzecie miejsce zmierzyliśmy się z SP Pawłowice, z którymi również doszło do dogrywki i nie obyło się również bez kontrowersji, lecz i tym razem musieliśmy uznać wyższość rywala przegrywając 3:4. Nasza szkoła po zażartych i ciężkich bojach ostatecznie zajęła 4 miejsce, a zwycięzcami zostali nasi grupowi rywale - SP4 w Pszczynie, z którymi w grupie udało nam się wygrać aż 5:1.

Jakub Michułka

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com