SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 20 listopada 2013 r. dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wzięły udział w prelekcji zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej "Uwaga - Nadwaga".

Akcja ta miała na celu zwiększenie świadomości dotyczącej właściwych nawyków żywieniowych. Dzieci klas III-VI miały możliwość wysłuchania specjalisty ds. żywienia oraz zobaczenia prezentacji dotyczącej zdrowego odżywiania się, konsekwencji nieprawidłowego odżywiania się i braku aktywności fizycznej. Natomiast dzieci z zerówki, klas I-II, a później dzieci przedszkolne zapoznały się z piramidą żywności i dokonały podziału na produkty będące dobre dla naszego organizmu oraz produkty, które powodują nadwagę.

Anna Kozyra

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com