SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPDnia 17.01.2024 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych: przedszkole, klasy I-IV oraz klasy V-VIII. Organizatorem balu byli Rodzice dzieci z klasy I, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie imprezy.

Uczniowie przebrani w piękne i pomysłowe stroje bawili się do znanych i lubianych przebojów. Nie mogło też zabraknąć poczęstunku, który dzieci zjadły z apetytem. Dodatkową atrakcją był popcorn przygotowany przez Rodziców z klasy I, zabawy taneczne i animacje (skręcanie zwierzątek z balonów, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków) poprowadzone przez uczniów z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie z pomocą uczniów klasy 6 i 7.

Był to niezapomniany, szalony bal, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Za pomoc w organizacji przedsięwzięcia pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom dzieci z klasy I (wystrój sali, zorganizowanie poczęstunku), uczniom Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie o profilu pedagogicznym wraz z opiekunami Panią Natalią Ruman oraz Panią Kingą Grygier (przygotowanie oprawy muzycznej, przeprowadzenie zabaw tanecznych i animacji) oraz uczniom klasy 6 i 7. Dziękujemy także Radzie Rodziców ZSP Wisła Wielka za dofinansowanie balu.

To była niezapomniana impreza, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Następny bal już za rok!!!

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com