SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW piątek 19.01.2024 r. uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie zaprezentowali uczniom klas I-VIII swoją wiedzę o smogu i jego konsekwencjach (realizacja projektu „Chcę wiedzieć, czym oddycham?” w ramach olimpiady „zwolnieni z teorii”).

Na spotkaniu w Szkole Podstawowej w Wiśle Wielkiej Mirela Kobiela, Kamil Białas oraz Paweł Kaczmarczyk omówili czym jest smog oraz przedstawili zagrożenia jakie niesie i jak można z nim walczyć.

Młodzież z PZS nr 1 w Pszczynie nie tylko spotyka się z uczniami szkół podstawowych. Chce dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, dlatego organizuje spotkanie online 30 stycznia o godzinie 17:00 (dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, potrwa ono około 60 minut - link do spotkania na Facebooku: https://fb.me/e/1cyRKEFA4), podczas którego omówione zostaną zagadnienia związane ze smogiem oraz będzie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

„Chcemy rozszerzyć naszą działalność. Między innymi chcemy dalej spotykać się w szkołach, roznosić ulotki oraz robić ankiety, ale chcemy również zrobić film o naszych działaniach, wywiady ze służbą zdrowia. Szukamy również firm, które chciałyby nas wesprzeć w działaniach. Można kontaktować się e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 575 360 165. Również osoby prywatne mogą nas wesprzeć na zrzutce https://zrzutka.pl/dpn3rd. Dziękujemy za pomoc.”

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com