SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Internetowy teatr TVP dla szkół". Uczniowie mają możliwość obejrzenia granego na żywo spektaklu, który odbierany jest w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej.

W piątek 29 listopada 2013 r. dzieci klas I-II zobaczyły pierwszy spektakl z Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie "Tymoteusz wśród ptaków". Wspaniała gra aktorska, ciekawe stroje, niesamowita muzyka oraz scenografia sprawiły, że wszyscy czuli się jak w prawdziwym teatrze. Dzieci żywo reagowały na wydarzenia prezentowane w przedstawieniu i z ciekawością śledziły kolejne sceny.

Dzięki temu projektowi będziemy mogli częściej "wyjeżdżać" do teatru i oglądać niesamowite spektakle z różnych teatrów w Polsce.

Anna Kozyra

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com