SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, a w holu szkoły 3 grudnia 2013 r. pojawiły się kolorowe prezenty wykonane przez uczniów za sprawą projektu edukacyjno-pomocowego UNICEF „Gwiazdka dla Afryki”, do którego przystąpiła nasza szkoła.

Podczas zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VI poznali sytuację dzieci w Sierra Leone, a po obejrzeniu filmów i prezentacji zrozumieli, na czym polegają problemy mieszkańców krajów rozwijających się. Najbardziej potrzebne są szczepionki dla najmłodszych, gdyż co piąte dziecko umiera przed 5 rokiem życia. Dlatego też uczniowie wszystkich klas wykonali symboliczne prezenty w formie pudełek. Dzięki sprzedaży pudełek uda się zebrać środki na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone.

3 grudnia, w ramach spotkań rodziców z wychowawcami klas, zorganizowana została impreza pod hasłem „Gwiazdka dla Afryki”. Podczas spotkania można było nabyć symboliczne pudełka i dzięki temu „wysłać” dzieciom w Sierra Leone „prezent”, przekazując na ten cel darowiznę. Sprzedaż pudełek odbywać się będzie do piątku 6 grudnia.

Anna Kozyra

 

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com