SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW poniedziałek 6 maja uczniowie naszej szkoły uczcili 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym dniu odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca wydarzenie z 1791 roku.

Podczas akademii uczniowie z klasy V przypomnieli również o innych majowych świętach i rocznicach takich jak: Święto Pracy, Dzień Flagi, rocznica wstąpienia Polski do UE, zakończenie II wojny światowej, rocznica urodzin Karola Wojtyły, Dzień Matki. Odśpiewano hymny: „Mazurka Dąbrowskiego”, „Odę do radości” oraz „Witaj Majowo Jutrzenko”. Klasy 2a i 2b zaśpiewały piosenkę „Jest takie miejsce Polska”. Był również taniec w wykonaniu dziewczynek z klasy 2.

Opiekunowie: S. Łuszcz, A. Jakubowska, K. Dudek,

M. Kapica, J. Janik-Zemczak, J. Łazarek

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com