SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPZ wielką radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła grant w postaci książek w ramach programu „Biblioteki pełne dobrej energii”!

Dzięki inicjatywie pani Marty Skorupki-Wuzik i pani Marleny Kapicy, które napisały program projektu biblioteczno-ekologicznego, nasza szkoła została wybrana jako jedna z 20 z całej Polski. Do końca czerwca dzieci pod okiem Pań będą realizować założone zadania, m.in. prowadzić dziennik obserwacji bociana czarnego, wezmą udział w warsztatach oraz grze plenerowej.

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com