SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW ramach ogólnopolskiej akcji "Zaczytani", przez cały listopad, były zbierane w naszej placówce książki. Dziękujemy uczniom i rodzicom za wsparcie tej kampanii, gdyż na terenie szkoły i przedszkola udało nam się zebrać 226 książek!!!

Otrzymaliśmy również podziękowania z Fundacji Rozwój, która jest inicjatorem akcji:

"Dziękujemy serdecznie za przesłane paczki książek w ramach naszej kampanii Zaczytani. Książki są piękne, zadbane i na pewno wniosą wiele radości w życie małych pacjentów. Na bieżąco będziemy Państwa informować o dalszych postępach naszej kampanii, którego są Państwo częścią. Raz jeszcze dziękujemy za zabrane książeczki. Dzięki pomocy możemy stworzyć kolejną bibliotekę na oddziale dziecięcym w grudniu".

W dniach 3-6.12.2013 r. trwała w naszej szkole akcja „Gwiazdka dla Afryki”. Dzieci z SP 14 wykazały się dużym zaangażowaniem w akcję oraz wrażliwością na krzywdę najmłodszych mieszkańców Afryki.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w organizację „Gwiazdki dla Afryki”. Jednak szczególne podziękowania kierujemy do rodziców – dzięki Państwa wsparciu finansowemu udało się zebrać 661,15 zł!!! Zebrane pieniądze pozwolą na zakup ponad 600 szczepionek.

Anna Kozyra

 

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com