SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP26 maja to wyjątkowy dzień. Uczniowie klasy 2b dołożyli wszelkich starań, by przygotować jak najlepszy prezent dla swoich rodziców.

W zeszłym roku wykonaliśmy mydełka, w tym przyszła kolej na rośliny miododajne. Przygotowania trwały już od lutego, kiedy wysialiśmy do doniczki nasiona lobelii. Po 3 miesiącach intensywnej opieki: podlewaniu, pikowaniu i nawożeniu, uczniowie według własnego uznania i projektu ozdobili doniczki i umieścili w nich sadzonki. Wykonane upominki zostały zabrane do domu i podarowane ukochanym rodzicom.

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com