SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP27 maja całą klasą VI wybraliśmy się na czterodniową wycieczkę do Gdańska.

Pierwszego dnia zwiedzania odwiedziliśmy Muzeum Bursztynu oraz wybraliśmy się na sopockie molo, aby podziwiać zachód słońca. Następne dni obfitowały w atrakcje. Drugiego dnia mieliśmy zaplanowane zwiedzanie Gdańska za pomocą gry miejskiej, gdzie po podziale na drużyny musieliśmy wykonać wiele interesujących zadań związanych z najważniejszymi miejscami Starego Miasta, dokumentując je za pomocą smartfonów. Dodatkowo korzystając z pogody spędziliśmy całe popołudnie na plaży w Stogach. W kolejnych dniach odwiedziliśmy Gdynię, gdzie udaliśmy się do Centrum Nauki Experyment na warsztaty "Zaufaj mi, jestem inżynierem", później dojechaliśmy do Daru Pomorza, a następnie na Klif Orłowski. Ostatniego dnia naszego pobytu wybraliśmy się do Hevalianum na interaktywną wystawę "Dookoła świata", która pozytywnie nas zaskoczyła i dostarczyła wiele śmiechu wszystkim. To był bardzo intensywnie i miło spędzony czas!

Filmik - tutaj

Marta Skorupka-Wuzik

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com