SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Gmina Pszczyna otrzymała dotację celową w wysokości 80.000 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu książek będących nowościami wydawniczymi, elementów wyposażenia biblioteki szkolnej oraz realizację działań promujących czytelnictwo w ramach Priorytetu 3 "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". W 2024 r. z dotacji skorzysta także Szkoła Podstawowa w Wiśle Wielkiej.

W środę 19 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Książąt Pszczyńskich odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów honorowego tytułu "Złotego Absolwenta".

Czytaj więcej...

19 czerwca klasy 2b i 4 naszej szkoły oraz klasa 2 ze Szkoły Podstawowej w Wiśle Małej wybrały się wspólnie na pieszą wycieczkę do Stanicy Harcerzy Wodnych.

Czytaj więcej...

Woda, relaks, czas na zabawę i integrację. Każdy uczeń wie, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami.

Czytaj więcej...

4 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Tego dnia na uczniów czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

12. czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklicznej lekcji umuzykalniającej przeprowadzonej przez Agencję Muzyczną „Kontra”.

Czytaj więcej...

W dniu 11.06.2024 r. grupa naszych wolontariuszy uczestniczyła w VI Integracyjnym Plenerze Malarskim, który odbył się w Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Czytaj więcej...

W dniu 10.06.2024 r. miało miejsce ogłoszenie wyników VIII Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla kl. II-III.

Czytaj więcej...

Rada Rodziców oraz Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Pikniku Rodzinnego sponsorom: Rada Sołecka Wisły Wielkiej, Sklep z zabawkami GIZD, Gabinet Kosmetyczny Lucyna Zakrzewska, Hurtownia Mchu, Gospodarstwo Rolne Ewa i Paweł Pajonk, Katarzyna i Robert Tomża, Farma Różnorodności Zyta Błąkała, Gascontrol Polska, EM Beauty Edyta Magiera, Agnieszka i Roman Świerkot, Marta Wojciechowska-Smolarz, Państwo Jaworscy, Adrian Winkler, Park Trampolin Parabola, Sklep Sportowy Sportland, Salon Fryzjerski Rakara Barber, Krzysztof Rutkiewicz, Ekspres serwis Walczak.

Dziękujemy za pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną

naszej placówce!

27 maja całą klasą VI wybraliśmy się na czterodniową wycieczkę do Gdańska.

Czytaj więcej...

26 maja to wyjątkowy dzień. Uczniowie klasy 2b dołożyli wszelkich starań, by przygotować jak najlepszy prezent dla swoich rodziców.

Czytaj więcej...

24 maja 2024 r. uczniowie kl. 4 naszej szkoły wraz z opiekunami Panią Agatą Szafron i Panią Jolantą Kałamałą udali się do Podzamcza na klasową wycieczkę.

Czytaj więcej...

Dzień Regionalny to wielka uroczystość dla naszej społeczności szkolnej poświęcona rodzimej kulturze ludowej.

Czytaj więcej...

Od końca października 2023 r. nasza szkoła brała udział w rozgrywkach czytelniczych Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Wielka Liga Czytelników.

Czytaj więcej...

8 maja uczniowie klas 2 wybrali się na wycieczkę szkolną do Zagrody Wsi Pszczyńskiej, aby dowiedzieć się jak wyglądało życie naszych przodków ponad 100 lat temu - bez prądu, udogodnień i nowoczesnej technologii.

Czytaj więcej...

Uczennice klasy 6, Martyna Baron i Patrycja Zmełty, zdobyły 1. miejsce w konkursie czytelniczym organizowanym przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną z Pszczyny.

Czytaj więcej...

Z wielką radością informujemy, że nasza szkoła zdobyła grant w postaci książek w ramach programu „Biblioteki pełne dobrej energii”!

Czytaj więcej...

9 maja 2024 r. uczniowie klasy 1 i 3 udali się do Brennej, malowniczej górskiej miejscowości położnej w dolinie rzeki Brennicy. Celem wyprawy była Chlebowa Chata.

Czytaj więcej...

Dyżur wakacyjny w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pszczyna:

Czytaj więcej...

W poniedziałek 6 maja uczniowie naszej szkoły uczcili 233 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym dniu odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca wydarzenie z 1791 roku.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 38

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com