SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej bierze udział w projekcie edukacyjnym UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” – będziemy angażować się w pomoc dzieciom w Angoli.

Czytaj więcej...

16.11.2016 r. w ramach Szkolnego Programu Profilaktyki gościli w naszej szkole policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Pszczyny.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w XXIV Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym.

Czytaj więcej...

14 listopada to Dzień Czystego Powietrza. Z tej okazji uczniowie klasy VI włączyli się w happening, organizowany na pszczyńskim rynku. Jego celem było zwrócenie uwagi na problem związany z zanieczyszczeniem powietrza.

Czytaj więcej...

Dnia 9 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

W środę 9.11.2016 r. uczniowie kl. I, IIa i IIb wzięli udział w zajęciach edukacyjnych „Tropem żubra” w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie.

Czytaj więcej...

8 listopada 2016 r. grupa „0” i klasy I-III wzięły udział w finale „Dzień Śniadanie Daje Moc”.

Czytaj więcej...

4 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „W krainie baśni i bajek” dla kl. II-III. Tematem przewodnim tego konkursu była „Podróż do krainy bajek Charles’a Perraulta”.

Czytaj więcej...

Od wielu lat przyjaźnimy się z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Starej Wsi, spotykamy się co roku na występach jasełkowych. Tym razem zaprosiliśmy naszych niepełnosprawnych przyjaciół do szkoły, aby zaprezentowali nam występ pt.: "Lata dwudzieste, lata trzydzieste”.

Czytaj więcej...

Zapraszamy uczniów kl. I-VI do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie "Wielka Liga Czytelników". Jest to projekt czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych i ich rodzin.

Czytaj więcej...

Dnia 28 października 2016 r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość.

Czytaj więcej...

Uczestnicy Kółka Plastycznego POPP udzielili wywiadu na rzecz Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Czytaj więcej...

Otaczająca nas przyroda często zadziwia, zachwyca i budzi ciekawość, dlatego chcemy poznać ją jak najlepiej z bliska.

Czytaj więcej...

We wtorek 18.10.2016 r. uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie. Zajęcia związane były z tematem kształtowania postaw i wychowania do wartości.

Czytaj więcej...

13. października, w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, sala gimnastyczna wypełniła się zaproszonymi gośćmi – Nauczycielami oraz Pracownikami Obsługi i Administracji naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W środę 12.10.2016 r. kl. I-III oraz V-VI miały możliwość obejrzenia spektakli muzycznych. Młodsze dzieci zobaczyły "Dzwonnika z Notre Dame", a starsze - "Bogowie i Herosi - opowieści Afrodyty".

Czytaj więcej...

10 października uczniowie klas II mieli okazję obejrzeć - w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla szkół - wyjątkową historię o rycerzu poszukującym konia i koniu chcącym odszukać swojego rycerza.

Czytaj więcej...

Jest taki jeden dzień w roku szkolnym, kiedy to dziewczyny są bardzo miłe dla swoich kolegów i na dodatek jeszcze obdarzają ich prezentami, szykują różne niespodzianki, a nawet dla nich tańczą i śpiewają. Tym właśnie dniem jest Dzień Chłopca.

Czytaj więcej...

29 września obchodzimy Dzień Głośnego Czytania.

Czytaj więcej...

W środę 21.09.2016 r. uczniowie klasy IIa i IIb wzięli udział w zajęciach przeprowadzonych przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie.

Czytaj więcej...

Strona 13 z 26

Realizujemy:

 

 

 

Koniec wakacji za:
3 3
7 7
dni
0 0
7 7
godzin
2 2
0 0
minut
1 1
4 4
sekund

Klik dla Filipka

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com