SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

W dniu 19 lutego 2014 r. w naszej szkole odbyły się zawody miejsko-gminne w piłce siatkowej chłopców.

Czytaj więcej...

Rada Samorządu Uczniowskiego z okazji walentynek zorganizowała miłe spotkanie dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W dniu 10.02.2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piasku odbyły się gminne zawody tenisa stołowego.

Czytaj więcej...

W naszej szkole działa sklepik szkolny w ramach Spółdzielni Uczniowskiej "Jutrzenka".

Czytaj więcej...

Dnia 5 lutego 2014 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci klas I–VI.

Czytaj więcej...

W ostatnim czasie uczniowie wszystkich klas zbierali drobne monety w ramach ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza".

Czytaj więcej...

W grudniu 2013 r. uczniowie klas IV-VI brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Pionier 2013 z zakresu historii i przyrody, zorganizowanej przez Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie. W ogólnej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli bardzo dobre miejsca.

Czytaj więcej...

W naszej szkole ruszyła kolejna edycja Programu Edukacji Antynikotynowej Nie pal przy mnie, proszę nadzorowanym przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tychach.

Czytaj więcej...

Dwie uczennice naszej szkoły otrzymały stypendium za wyniki w nauce.

Czytaj więcej...

17.01.2014 r. był kolejnym dniem zmagań aktorskich uczniów i przedszkolaków. I tym razem sala gimnastyczna wypełniła się w całości.

Czytaj więcej...

16 stycznia 2014 r. to dzień, kiedy w szkole gościliśmy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Pszczyny-Starej Wsi - naszych długoletnich przyjaciół. Oni również licznie zaszczycili nas swoją obecnością.

Czytaj więcej...

15 stycznia 2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się jak co roku Dzień Seniora - uroczystość, na którą zaproszeni są dziadkowie i babcie uczniów oraz przedszkolaków.

Czytaj więcej...

Uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego już po raz kolejny wzięli udział w przedstawieniu jasełkowym, które zostało przygotowane pod kierunkiem Pani Barbary Uszok.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy IV i VI wraz z opiekunami gościli w dniu 14.01.2014 r. w Gimnazjum nr 5 w Studzionce na Koncercie Noworocznym.

Czytaj więcej...

W dniu 9.01.2014 r. uczniowie klasy V wraz z opiekunami byli z wizytą na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Pszczynie-Starej Wsi.

Czytaj więcej...

Nasza placówka otrzymała podziękowania od Fundacji Rozwój, która jest organizatorem akcji "Zaczytani". Kliknij "czytaj więcej...", aby zapoznać się z treścią podziękowania.

Czytaj więcej...

W pięknie przystrojonych salach w dniu 20 grudnia uczniowie klas I-VI zasiedli do wigilii klasowych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami sportowymi naszych uczniów.

Czytaj więcej...

Uczniowie i wychowankowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej zbierają plastikowe nakrętki, które poprzez koordynatora zbiórek przekazywane są firmom recyklingowym. Za każdy kilogram otrzymanego surowca firmy recyklingowe wpłacają określone pieniądze na konto Fundacji "Bez Tajemnic".

Czytaj więcej...

Z ogromną satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w wielu konkursach - zarówno przedmiotowych jak i artystycznych. Zachęcamy do zaznajomienia się z wynikami konkursów.

Czytaj więcej...

Strona 21 z 22

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com