SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

1 września Pan Dyrektor Mirosław Polok przywitał Uczniów i Rodziców klasy pierwszej w nowym roku szkolnym. Spotkanie wyglądało inaczej niż zwykle, bez uroczystej akademii i obecności starszych uczniów.

Czytaj więcej...

Procedury bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej w okresie pandemii COVID-19 od 01.09.2020 r - pobierz

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do świetlicy szkolnej oraz dotyczącymi obiadów w roku szkolnym 2020/2021.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a uczniowie spotkają się z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu.

Czytaj więcej...

Bezpieczny powrót do szkoły - wskazówki MEN dla rodziców i uczniów.

Czytaj więcej...

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1. września 2020 r. - pobierz

W woj. śląskim rozpoczęła się akcja „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”. Celem akcji jest przypomnienie społeczeństwu o podstawowych zasadach profilaktyki zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Kliknij "czytaj więcej..."

Czytaj więcej...

Trwa zbiórka na terapię genową dla Maciusia Cieślika z Pszczyny. 2-letni chłopczyk cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i padaczkę. Na jego leczenie potrzeba ponad 9,5 mln zł!

Losy Maciusia można śledzić na bieżąco tutaj.

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedni udają się na rodzinne wyjazdy, inni wybierają wyjazdy zorganizowane takie jak kolonie lub kursy językowe. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!
Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne - COVID–19 zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a wręczenie świadectw i nagród dla uczniów odbędzie się wg następujących zasad:

Czytaj więcej...

Przedszkole w Wiśle Wielkiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej zgodnie z obowiązującym Planem Pracy Przedszkola ma przerwę wakacyjną w lipcu, a dyżur pełni w miesiącu sierpniu.

Czytaj więcej...

Ósmoklasiści - poniżej znajdują się informacje związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy VII wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla medyka”...

Czytaj więcej...

W środę 04.03.2020 r. uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których zostali uroczyście pasowani na czytelników.

Czytaj więcej...

Uczennice z kl. VII - Zuzanna Nocoń i Maria Wala - wzięły udział w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Wkraczasz w dorosłość - wybieraj!". Wykonały plakat, za który otrzymały I miejsce.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły w dniach 5 i 7 lutego wzięli udział w Mistrzostwach Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbyły się w Wiśle.

Czytaj więcej...

Dnia 10.01.2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w grupach wiekowych: Przedszkole, 0; klasy  I-II;  III - V oraz VI - VIII.

Czytaj więcej...

W najbliższym czasie Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny „DIABLAK” zaprasza na następujące wycieczki i wyjazdy adresowane przede wszystkim do rodzin z dziećmi, uczniów szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych i turystów, którzy akceptują taki charakter wycieczki.

Czytaj więcej...

Dnia 05.02.2020 r. odbyło się w naszej szkole eko-spotkanie z przedstawicielką Straży Miejskiej z Pszczyny poświęcone smogowi i postawom ekologicznym.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo! Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola i klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021 będą umieszczane w zakładkach po prawej stronie (odpowiednio "Rekrutacja do PP" i "Rekrutacja do SP"). Prosimy o systematyczne sprawdzanie tych zakładek.

Strona 4 z 26

Realizujemy:

 

 

 

Koniec wakacji za:
3 3
7 7
dni
0 0
6 6
godzin
4 4
0 0
minut
1 1
4 4
sekund

Klik dla Filipka

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com