SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP    

Biblioteka jest miejscem zaczarowanym:
blisko tu do bajki i prawdy,
do uśmiechu i wzruszeń …

 I. O bibliotece:

Biblioteka znajduje się na parterze szkoły. Oferuje różnorodne źródła wiedzy – bogaty wybór literatury, Internet oraz pomoc w wyszukiwaniu potrzebnych informacji. Biblioteka szkolna daje możliwość rozwijania zainteresowań i samokształcenia. Do dyspozycji czytelników znajduje się tu prawie tysiąc, stale uzupełnianych, woluminów. W księgozbiorze sporą część stanowi literatura piękna. Biblioteka dysponuje również księgozbiorem podręcznym udostępnianym w wydzielonej części czytelniczej. W skład księgozbioru podręcznego wchodzą słowniki, encyklopedie, leksykony, podręczniki, atlasy, albumy. W bibliotece obowiązuje wolny dostęp do półek. Sekcja biblioteczna, złożona z uczniów klas szóstych, odpowiedzialna jest za oprawę nowo zakupionych książek, dba o estetyczny wygląd całego księgozbioru oraz gazetkę biblioteczną. W bibliotece organizowane są zajęcia z edukacji czytelniczej i medialnej.

Zapraszamy uczniów, absolwentów, nauczycieli, pracowników obsługi, a także rodziców!

II. Godziny otwarcia 2023/2024


III. Regulamin biblioteki szkolnej (pobierz)

Aneks do regulaminu biblioteki szkolnej (pobierz)

IV. Wykaz lektur.

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com