SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

W dniu 22.09.2022 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

21.09.2021 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z policjantem. Naszą szkołę odwiedził pan policjant - Dzielnicowy z Posterunku Policji w Pszczynie - pan Marcin Gamrot.

Czytaj więcej...

Podczas wakacji w szkole został przeprowadzony gruntowny remont biblioteki szkolnej.

Czytaj więcej...

W dniach 24 sierpnia – 12 września 2022 r. trwa głosowanie w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej...

Laboratoria Przyszłości – największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Nasza szkoła także bierze udział w programie!!! Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 60 tys. zł.

Czytaj więcej...

W pierwszym tygodniu wakacji uczniowie klas I-IV mieli możliwość uczestniczyć w półkoloniach gminnych.

Czytaj więcej...

24.06.2022 r. uczniowie naszej szkoły spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Czytaj więcej...

23 czerwca w murach naszej szkoły odbyła się bardzo ważna uroczystość. Uczniowie klas VIII a i VIII b w szczególny sposób dziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom oraz dyrekcji za lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość.

Czytaj więcej...

Dnia 22.06.2022 r. na boisku piłkarskim został zorganizowany Dzień Sportu, w którym wystąpiły 3 drużyny.

Czytaj więcej...

Jak co roku w naszej szkole odbył się "Dzień Pupila", czyli dzień, w którym uczniowie mogli przynieść do szkoły swoje zwierzątka - opowiedzieć o nich i pokazać swoim koleżankom i kolegom.

Czytaj więcej...

W czerwcu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przystąpić do egzaminu na kartę rowerową. Warunkiem niezbędnym było ukończenie 10 lat oraz odbycie 5-godzinnego szkolenia z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

U progu sezonu urlopowego i wakacji Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej przygotowała nową atrakcję. Oferuje cztery wersje pieszych wycieczek po mieście z przewodnikiem.

Czytaj więcej...

W dniu 9.06.2022 r. klasy V i VI wybrały się na wycieczkę do Ogrodzieńca.

Czytaj więcej...

W dniu 4 i 5 czerwca odbył się Piknik Rodzinny, którego głównymi organizatorami byli Ludowy Klub Sportowy Wisła Wielka oraz Rada Rodziców z ZSP Wisła Wielka, zaś uczniowie i przedszkolacy pod okiem swoich wychowawców przygotowali program artystyczny.

Czytaj więcej...

W dniach 30-31.05.22 r. uczniowie klasy 7b wraz z wychowawczynią Agatą Szafron oraz Panią Sylwią Łuszcz udali się na wycieczkę do Zakopanego.

Czytaj więcej...

1.06.2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia, w klasach starszych, od samego rana trwały przygotowania do recyklingowego pokazu mody, a klasy młodsze brały udział w zajęciach plastycznych.

Czytaj więcej...

30.05.2022 r. klasa III i IV wyruszyły na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce.

Czytaj więcej...

19 maja 2022 r. miało miejsce ogłoszenie wyników VI Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla kl. II-III.

Czytaj więcej...

W środę 18.05.2022 r. uczniowie klasy I i II wzięli udział w warsztatach rękodzieła dla małych artystów w Osikowej Dolinie w Koziegłowach.

Czytaj więcej...

Strona 11 z 38

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com