SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie – to najważniejsza zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej.

Czytaj więcej...

Można pomóc też tutaj

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczennic. Alicja Wieczorek została laureatką Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Maria Wala uzyskała tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Gratulujemy!!!

Choć nauka odbywa się pod znakiem pandemii, a dom zmienił się w szkołę, uczniowie klasy VI b nie chcą się nudzić i postanowili kreatywnie spędzać wolny czas.

Czytaj więcej...

Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/22.

Czytaj więcej...

Uczennice klasy VIII wezmą udział w III etapie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W czwartek 18.02.2021 r. odbędzie się etap z języka polskiego - szkołę reprezentuje Alicja Wieczorek, natomiast w piątek 19.02.2021 r. z matematyki - szkołę reprezentuje Maria Wala. Powodzenia!

W przyszłym tygodniu odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty.

Wtorek 23.02.2021 - język polski, środa 24.02.2021 - matematyka, czwartek 25.02.2021 - język angielski.

Akcja informacyjno-edukacyjna pt. „Wirusoochrona” - Każdego roku, w okresie jesienno-zimowym rejestruje się wzrost zachorowań na choroby przenoszone drogą kropelkową – choroby wirusowe i bakteryjne.

Czytaj więcej...

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do aktywnego i kreatywnego działania! Nasza szkoła dołączyła do akcji zapoczątkowanej przez Bibliotekę Pedagogiczną z Gorzowa Wielkopolskiego zatytułowanej LITERACKIE WYZWANIA LEGO.

Czytaj więcej...

Powrót uczniów klas I-III do szkół będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Prosimy Rodziców o zapoznanie się z wytycznymi dostępnymi tutaj

Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Wiśle Wielkiej - tym razem w formie 'online' na Teams - do zobaczenia tutaj. Zapraszamy!

ARiMR dofinansuje zakup komputera dla dziecka rolnika - więcej informacji tutaj

W myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch" uczniowie klasy VI b, po zapoznaniu się na lekcji wychowawczej z zasadami zdrowego żywienia oraz aktualnie zalecaną przez lekarzy i dietetyków piramidą zdrowia, postanowili teorię przełożyć na praktykę.

Czytaj więcej...

Zapraszamy wszystkich uczniów i przedszkolaków do udziału w akcji "Nakarm Reksia".

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice!
Pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej Sztab Miejski 29 Finału WOŚP się tworzy:) Zmienił się jedynie sposób rejestracji wolontariuszy.

Czytaj więcej...

Mimo, że nauka w szkole odbywa się zdalnie, uczniowie klasy VI b nie zapomnieli o uczczeniu Święta Niepodległości.

Czytaj więcej...

W październiku w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, zorganizowany został konkurs plastyczny pod hasłem "Najpiękniejsza zakładka do książki".

Czytaj więcej...

W październiku w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, zorganizowany został konkurs fotograficzny pod tytułem "Portret z książką".

Czytaj więcej...

Szkoła do hymnu 2020 – odśpiewaj hymn narodowy we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11

Czytaj więcej...

Zostały ogłoszone kolejne ograniczenia:

- nauka zdalna w klasach 1-3 szkół podstawowych – od 9.11.2020 r. do 29.11.2020 r.
- przedłużenie nauki zdalnej w klasach 4-8 szkół podstawowych i szkołach ponadpodstawowych – do 29.11.2020 r.

Czytaj więcej - tutaj

Strona 10 z 33

Realizujemy:


 

Początek wakacji za:
2 2
5 5
dni
1 1
1 1
godzin
3 3
3 3
minut
3 3
5 5
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com