SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Nareszcie nadeszła wiosna! We wtorek, 21 marca 2023 r., oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole.

Czytaj więcej...

21 marca wszyscy witają WIOSNĘ. W naszej szkole dzień ten jest wyjątkowy. Tradycją bowiem się stało, że witamy ją piękną poezją.

Czytaj więcej...

Piotr Beer uzyskał tytuł LAUREATA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z MATEMATYKI.

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Wtedy zaczyna się niesamowita, czytelnicza przygoda dzieci, które mogą już same czytać.

Czytaj więcej...

Dzień św. Patryka to irlandzkie święto narodowe. Tego dnia do Dublina zjeżdżają się tysiące turystów, by wspólnie z Irlandczykami hucznie obchodzić święto patrona.

Czytaj więcej...

W dniu 17.03.2023 r. podczas realizacji Programu Wychowawczo-Profilaktycznego z pedagogiem szkolnym uczniowie klasy Ib  wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości".

Czytaj więcej...

W ramach lekcji wychowawczej, w klasie VIIIa, realizowaliśmy program wychowawczo - profilaktyczny dotyczący zdrowego żywienia. Uczniowie klasy VIIIa mogli pochwalić się swoimi kulinarnymi umiejętnościami i wzięli udział w II edycji MasterChefa.

Czytaj więcej...

13 marca uczniowie klasy 1b po raz kolejny mieli okazję skorzystać ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Czytaj więcej...

Na lekcjach fizyki wykorzystaliśmy zestawy Lego do badania ruchu. Uczniowie konstruowali oraz programowali pojazdy według własnego pomysłu.

Czytaj więcej...

W dniu 1 marca 2023 r., klasa Ia i Ib wybrały się na wycieczkę do „Chlebowej Chaty” w Górkach Małych.

Czytaj więcej...

2 marca 2023 r. Hanna Pietryja - uczennica klasy trzeciej - podczas VII Gali Sportu została wyróżniona nagrodą Burmistrza Pszczyny w dziedzinie Sportu za osiągnięcia w 2022 roku (taniec/jazz).

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE! Zachęcamy Was do aktywnego udziału w Pszczyńskim Szkolnym Budżecie Obywatelskim!

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to coroczne święto obchodzone 21 lutego. Zostało ustanowione przez UNESCO 17 listopada 1999 r.

Czytaj więcej...

W dniu 24.02.2023 r. klasa VI na lekcji wychowawczej przygotowywała kanapki i zapiekanki, wykorzystując szkolny zestaw kulinarny.

Czytaj więcej...

Dnia 23 lutego klasy 2 i 3 wybrały się na wycieczkę edukacyjną do Teatru Nowego w Zabrzu na przedstawienie pt. ”Niesamowite przygody 10 skarpetek”.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Dnia 15 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla przedszkolaków i wszystkich uczniów szkoły.

Czytaj więcej...

Klasa VII postanowiła wykorzystać szkolny sprzęt zakupiony w ramach programu "Laboratoria Przyszłości".

Czytaj więcej...

Tradycją naszej szkoły jest świętowanie Dnia Seniora, a także spotkanie świąteczne z osobami niepełnosprawnymi.

Czytaj więcej...

Wykorzystanie technologii informatycznych podczas zajęć zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Czytaj więcej...

Strona 7 z 37

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com