SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

We wtorek 20 czerwca uczniowie klasy 1a i 1b odwiedzili pobliską Pszczynę, aby dowiedzieć się kim była angielska arystokratka Maria Teresa Oliwia Hochberg von Pless - znana szerzej jako księżna Daisy.

Czytaj więcej...

20.06.2023 roku odbyło się uroczyste pożegnanie szkoły przez uczniów klas 8.

Czytaj więcej...

Tradycyjnie czerwiec w naszej szkole to miesiąc, w którym uczniowie mają możliwość wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz sprawnością jazdy na rowerze.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 3 po raz kolejny mieli okazję skorzystać ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Czytaj więcej...

Dyrektor ZSP Wisła Wielka informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone na dyżur wakacyjny do tutejszego przedszkola zostały przyjęte. Placówka dysponuje 2 wolnymi miejscami.

Piknik Rodzinny w kalendarz imprez szkolnych jest wpisany już od wielu lat. W tym roku impreza ta odbyła się w dniach 10 i 11.06.2023 r., a jej głównymi organizatorami była Rada Rodziców oraz sportowcy z Ludowego Klubu Sportowego.

Czytaj więcej...

W dniach 04.06-08.06.2023 r. klasy 8b i 7 wraz z opiekunami, paniami: Otylią Mańką, Agatą Szafron i Sylwią Łuszcz, udały się na wycieczkę nad polskie morze.

Czytaj więcej...

Rekrutacja uzupełniająca odbywa się z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Potrwa od poniedziałku 5 czerwca do piątku 9 czerwca do godz. 20.00. Przedszkola dysponujące wolnymi miejscami oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się tutaj

Dzień Dziecka w naszej szkole był okazją do zaprezentowania się uczniów w konkursie „Mam talent”, podczas którego pokazali oni swoje pasje i uzdolnienia.

Czytaj więcej...

1 czerwca 2023 r. miało miejsce ogłoszenie wyników VII Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla kl. II-III.

Czytaj więcej...

W dniach 29 i 30 maja klasy VI i VIIIa zwiedzały naszą stolicę.

Czytaj więcej...

Każdy człowiek powinien znać swoje korzenie, aby potrafił określić swoją przynależność. Człowiek utożsamiający się z własnym regionem, znający jego historię i mający świadomość bogactwa przyrody i kultury, łatwiej odnajduje się w świecie szybkich zmian i globalizacji. Dlatego edukacja regionalna jest tak ważna.

Czytaj więcej...

We wtorek 30. maja 2023 r. klasy II i III wybrały się na wycieczkę klasową do Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Oprócz zwiedzania muzeum dzieci brały także udział w różnych warsztatach.

Czytaj więcej...

W dniu 15 maja 2023 r. na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja informacyjna pt. "Łap słońce z głową", której celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat bezpiecznego korzystania z promieni słonecznych.

Czytaj więcej...

1 czerwca 2023 r. w godzinach 9:00-16:00 zapraszamy wszystkie bajtle na śląskie uciechy w skansenie, czyli przegląd dawnych i zapomnianych gier i zabaw, a w tym:

Czytaj więcej...

19 maja uczniowie klas 1a i 1b odwiedzili Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy program półkolonii (dostępny tutaj). Szczegółowe informacje zostaną przekazane rodzicom dzieci kl. I-III przez dziennik elektroniczny w poniedziałek 22.05.2023 r.

Dnia 10 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklicznej już lekcji umuzykalniającej przeprowadzonej przez Agencję Muzyczną „Kontra”.

Czytaj więcej...

21 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi.

Czytaj więcej...

Strona 6 z 38

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com