SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP



Aktualności

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Czytaj więcej...

Przy okazji omawiania tematów związanych z jesienną spiżarnią, uczniowie klasy 1b zmienili się w prawdziwych kucharzy i upiekli pyszne ciasto marchewkowe.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka to szczególny dzień w szkole, bo to właśnie chłopcy obchodzą swoje święto, a dziewczyny szykują dla nich wiele niespodzianek.

Czytaj więcej...

W dniu 29 września obchodzony był Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania oraz Światowy Dzień Serca. Z tej okazji nasza szkoła włączyła się do akcji Czytamy z Sercem.

Czytaj więcej...

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wiśle Wielkiej korzystają już ze sprzętów zakupionych w ramach rządowego programu „Laboratoria przyszłości”.

Czytaj więcej...

W czwartek 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Czytaj więcej...

W dniu 22.09.2022 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej...

21.09.2021 r. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z policjantem. Naszą szkołę odwiedził pan policjant - Dzielnicowy z Posterunku Policji w Pszczynie - pan Marcin Gamrot.

Czytaj więcej...

Podczas wakacji w szkole został przeprowadzony gruntowny remont biblioteki szkolnej.

Czytaj więcej...

W dniach 24 sierpnia – 12 września 2022 r. trwa głosowanie w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego.

Czytaj więcej...

Laboratoria Przyszłości – największe w historii wsparcie dla wszystkich szkół podstawowych w Polsce! Nasza szkoła także bierze udział w programie!!! Otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 60 tys. zł.

Czytaj więcej...

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1 września 2022 r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej. Zapraszamy!

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do świetlicy szkolnej oraz dotyczącymi obiadów w roku szkolnym 2022/2023.

Czytaj więcej...

W pierwszym tygodniu wakacji uczniowie klas I-IV mieli możliwość uczestniczyć w półkoloniach gminnych.

Czytaj więcej...

24.06.2022 r. uczniowie naszej szkoły spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Czytaj więcej...

23 czerwca w murach naszej szkoły odbyła się bardzo ważna uroczystość. Uczniowie klas VIII a i VIII b w szczególny sposób dziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom oraz dyrekcji za lata wspólnie spędzone, za poświęcony czas, zaangażowanie i wytrwałość.

Czytaj więcej...

Dnia 22.06.2022 r. na boisku piłkarskim został zorganizowany Dzień Sportu, w którym wystąpiły 3 drużyny.

Czytaj więcej...

Jak co roku w naszej szkole odbył się "Dzień Pupila", czyli dzień, w którym uczniowie mogli przynieść do szkoły swoje zwierzątka - opowiedzieć o nich i pokazać swoim koleżankom i kolegom.

Czytaj więcej...

W czerwcu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przystąpić do egzaminu na kartę rowerową. Warunkiem niezbędnym było ukończenie 10 lat oraz odbycie 5-godzinnego szkolenia z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Strona 5 z 33

Realizujemy:


 

Początek wakacji za:
2 2
5 5
dni
1 1
2 2
godzin
2 2
2 2
minut
3 3
9 9
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com