SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Klasa VIII b w ramach "Laboratoriów Przyszłości" postanowiła zabawić się w cukierników, piekąc pyszne babeczki.

Czytaj więcej...

Uczennice klasy VII Hanna Szewczulak i Kinga Szuster zajęły I miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym - XX Jubileuszowe Spotkania z Profilaktyką - "Wolontariat alternatywą dla uzależnień. Możemy pomagać tak jak księżna Daisy".

Czytaj więcej...

27 kwietnia wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Żywej lekcji przyrody” poświęconej gadom.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że Alan Wolski z kl. II uzyskał wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Szukając wiosny z księżną Daisy”.

Czytaj więcej...

Rok 2023 jest rokiem księżnej Daisy. W ramach edukacyjnego projektu współpracy miast partnerskich Pszczyna – Wałbrzych we wtorek 25 kwietnia,  w pszczyńskim Ratuszu, miał miejsce powiatowy konkurs historyczny „BYĆ JAK KSIĘŻNA DAISY”.

Czytaj więcej...

24 kwietnia uczniów klas 1-3 odwiedził leśniczy Pan Janusz Liana.

Czytaj więcej...

W ramach Pszczyńskiego Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w dniu 20.04.2023 r. odbyło się w naszej szkole głosowanie na projekty, które uzyskały pozytywną ocenę Szkolnej Komisji.

Czytaj więcej...

20 kwietnia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w piłce nożnej chłopców młodszych.

Czytaj więcej...

5.04.2023 r. miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom konkursu na ozdobę wielkanocną.

Czytaj więcej...

Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski (PSBO) to pilotażowy program realizowany w gminie Pszczyna, przygotowujący młodzież do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Czytaj więcej...

Z tej okazji Zespół Szkolno-Przedszkolny ogłasza trzy -  tak, dobrze widzicie :) - trzy wspaniałe konkursy, tak aby każdy mógł się wykazać i zaprezentować w interesującej go dziedzinie.

Czytaj więcej...

Nareszcie nadeszła wiosna! We wtorek, 21 marca 2023 r., oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole.

Czytaj więcej...

21 marca wszyscy witają WIOSNĘ. W naszej szkole dzień ten jest wyjątkowy. Tradycją bowiem się stało, że witamy ją piękną poezją.

Czytaj więcej...

Piotr Beer uzyskał tytuł LAUREATA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z MATEMATYKI.

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Wtedy zaczyna się niesamowita, czytelnicza przygoda dzieci, które mogą już same czytać.

Czytaj więcej...

Dzień św. Patryka to irlandzkie święto narodowe. Tego dnia do Dublina zjeżdżają się tysiące turystów, by wspólnie z Irlandczykami hucznie obchodzić święto patrona.

Czytaj więcej...

W dniu 17.03.2023 r. podczas realizacji Programu Wychowawczo-Profilaktycznego z pedagogiem szkolnym uczniowie klasy Ib  wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości".

Czytaj więcej...

W ramach lekcji wychowawczej, w klasie VIIIa, realizowaliśmy program wychowawczo - profilaktyczny dotyczący zdrowego żywienia. Uczniowie klasy VIIIa mogli pochwalić się swoimi kulinarnymi umiejętnościami i wzięli udział w II edycji MasterChefa.

Czytaj więcej...

13 marca uczniowie klasy 1b po raz kolejny mieli okazję skorzystać ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Czytaj więcej...

Na lekcjach fizyki wykorzystaliśmy zestawy Lego do badania ruchu. Uczniowie konstruowali oraz programowali pojazdy według własnego pomysłu.

Czytaj więcej...

Strona 5 z 37

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com