SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Dyrektor ZSP Wisła Wielka informuje, że wszystkie dzieci zgłoszone na dyżur wakacyjny do tutejszego przedszkola zostały przyjęte. Placówka dysponuje 2 wolnymi miejscami.

Piknik Rodzinny w kalendarz imprez szkolnych jest wpisany już od wielu lat. W tym roku impreza ta odbyła się w dniach 10 i 11.06.2023 r., a jej głównymi organizatorami była Rada Rodziców oraz sportowcy z Ludowego Klubu Sportowego.

Czytaj więcej...

W dniach 04.06-08.06.2023 r. klasy 8b i 7 wraz z opiekunami, paniami: Otylią Mańką, Agatą Szafron i Sylwią Łuszcz, udały się na wycieczkę nad polskie morze.

Czytaj więcej...

Rekrutacja uzupełniająca odbywa się z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Potrwa od poniedziałku 5 czerwca do piątku 9 czerwca do godz. 20.00. Przedszkola dysponujące wolnymi miejscami oraz wszelkie niezbędne informacje znajdują się tutaj

Dzień Dziecka w naszej szkole był okazją do zaprezentowania się uczniów w konkursie „Mam talent”, podczas którego pokazali oni swoje pasje i uzdolnienia.

Czytaj więcej...

1 czerwca 2023 r. miało miejsce ogłoszenie wyników VII Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla kl. II-III.

Czytaj więcej...

W dniach 29 i 30 maja klasy VI i VIIIa zwiedzały naszą stolicę.

Czytaj więcej...

Każdy człowiek powinien znać swoje korzenie, aby potrafił określić swoją przynależność. Człowiek utożsamiający się z własnym regionem, znający jego historię i mający świadomość bogactwa przyrody i kultury, łatwiej odnajduje się w świecie szybkich zmian i globalizacji. Dlatego edukacja regionalna jest tak ważna.

Czytaj więcej...

We wtorek 30. maja 2023 r. klasy II i III wybrały się na wycieczkę klasową do Muzeum Dawnych Rzemiosł w Żarkach. Oprócz zwiedzania muzeum dzieci brały także udział w różnych warsztatach.

Czytaj więcej...

W dniu 15 maja 2023 r. na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja informacyjna pt. "Łap słońce z głową", której celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat bezpiecznego korzystania z promieni słonecznych.

Czytaj więcej...

1 czerwca 2023 r. w godzinach 9:00-16:00 zapraszamy wszystkie bajtle na śląskie uciechy w skansenie, czyli przegląd dawnych i zapomnianych gier i zabaw, a w tym:

Czytaj więcej...

19 maja uczniowie klas 1a i 1b odwiedzili Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu.

Czytaj więcej...

Przedstawiamy program półkolonii (dostępny tutaj). Szczegółowe informacje zostaną przekazane rodzicom dzieci kl. I-III przez dziennik elektroniczny w poniedziałek 22.05.2023 r.

Dnia 10 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklicznej już lekcji umuzykalniającej przeprowadzonej przez Agencję Muzyczną „Kontra”.

Czytaj więcej...

21 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi.

Czytaj więcej...

Informacje dla rodziców znajdują się na stronie przedszkola (tutaj).

Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkim krokami. Przed naszymi przyszłymi absolwentami trudne decyzje. Czasu na wybór dalszej drogi edukacji jest coraz mniej.

Czytaj więcej...

W czwartek 4 maja w naszej szkole uczciliśmy 232 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Czytaj więcej...

Kwiecień klasa V zakończyła bardzo intensywnie, wybierając się na swoją pierwszą dwudniową wycieczkę. Celem naszej wycieczki były trzy miasta: Sandomierz, Kazimierz Dolny oraz Lublin.

Czytaj więcej...

Strona 4 z 37

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com