SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

11 grudnia grupa Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Pszczynie, który prowadzony jest przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza.

Czytaj więcej...

W środę 13 grudnia uczniowie klas drugich postanowili na chwilę odetchnąć od przedświątecznego zgiełku i odwiedzić Multikino w tyskiej galerii GeminiPark.

Czytaj więcej...

„A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd…” W środę 6 grudnia uczniowie klas 1 i 3 wybrali się do Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach na spektakl pt. „W 80 dni dookoła świata”.  

Czytaj więcej...

1 grudnia uczniów klasy 2b odwiedziły Panie z Biblioteki Pedagogicznej im. Józefa Lompy w Pszczynie. Celem tej wizyty było przybliżenie dzieciom dawnej sztuki wytwarzania papieru.

Czytaj więcej...

W środę 29.11.2023 r. klasy I-III wzięły udział w andrzejkach.

Czytaj więcej...

Katarzynki to staropolski zwyczaj, który obchodzony był przez kawalerów, odpowiednik Andrzejek. W naszej szkole też obchodziliśmy tę uroczystość w dniu 22.11.2023 r.

Czytaj więcej...

W ostatnim czasie uczniowie - zgodnie z przedświąteczną tradycją - dekorowali pierniczki, które wcześniej upiekli w domach wspólnie z rodzicami oraz w szkolnej kuchni. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

Czytaj więcej...

15 listopada w klasie IIb odbyły się mistrzostwa w wiązaniu sznurówek na czas.

Czytaj więcej...

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do włączenia się w akcję Góra Grosza.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 13 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

"Ślubuję uroczyście! Będę starał się być dobrym i uczciwym. Będę strzegł honoru i dobrego imienia Szkoły..." - tymi słowami 27 października Pierwszoklasiści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej uroczyście ślubowali być dobrymi Polakami i godnie reprezentować swoją Szkołę.

Czytaj więcej...

Od października w naszej szkole aktywnie działa Szkolne Koło Wolontariatu. Ponad 20 uczniów postanowiło poświęcić swój czas i energię by zrobić coś dobrego dla innych.

Czytaj więcej...

Kto powiedział, że lekcje języka polskiego to jedynie nudne lektury, gramatyka i ortografia? Ostatnie zajęcia udowodniły, że to nieprawda!

Czytaj więcej...

3 listopada 2023 r. najwierniejsi czytelnicy naszej szkoły mogli po raz pierwszy uczestniczyć w Targach Książki, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Czytaj więcej...

We wtorek 31 października uczniowie klasy 3 wzięli udział w zajęciach bibliotecznych pod tytułem "Wielcy też kiedyś byli mali", które miały za zadanie pokazać dzieciom, że każdy kto osiągnął sukces musiał od czegoś zacząć.

Czytaj więcej...

30 października w naszej placówce obchodziliśmy Dzień Dyni, Ziemniaka i Buraka.

Czytaj więcej...

25 października drugoklasiści wsiedli do autobusu komunikacji gminnej i udali się do Centrum Edukacyjno-Rozrywkowego Patio Park w Pszczynie, gdzie wzięli udział w warsztatach robienia pysznej domowej pizzy.

Czytaj więcej...

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej mieliśmy okazję świętować w iście hollywoodzkim stylu. A wszystko dzięki naszym uczniom, którzy niczym członkowie amerykańskiej akademii filmowej po raz pierwszy przyznali Szkolne Oskary.

Czytaj więcej...

W dniu 16.10.2023 r. w naszej placówce zostały przeprowadzone zaplanowane działania profilaktyczno-wychowawcze skierowane do uczniów klas 7-8 z GMINNEGO PROGRAMU PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH, BEHAWIORALNYCH I NARKOMANII NA ROK 2023.

Czytaj więcej...

Strona 4 z 38

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com