SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w ciągu ostatnich kilku dni szkolnych grupa uczniów z klasy 7…

Czytaj więcej...

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie klas 1-3 czynnie wprowadzali w życie szlachetną ideę "upcyklingu".

Czytaj więcej...

W naszej szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowany został konkurs fotograficzny. Hasłem przewodnim konkursu były najpiękniejsze przyrodniczo miejsca w Wiśle Wielkiej.

Czytaj więcej...

22 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji, która miała na celu promowanie dbania o jakość powietrza oraz zdrowego trybu życia.

Czytaj więcej...

30 kwietnia grupa wolontariuszy wraz z opiekunami w ramach integracji z Zespołem Szkół nr 3 im. Janusza Korczaka w Pszczynie przyłączyła się do gry terenowej „Tropem niebieskiego kamienia”.

Czytaj więcej...

22 kwietnia 2024 roku nasza szkoła przystąpiła do obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Czytaj więcej...

Dnia 24.04.2024 r. w ZSP Szkole Podstawowej w Wiśle Wielkiej odbył się XIX Międzyszkolny Konkurs Recytatorski klas młodszych.

Czytaj więcej...

Dnia 26 kwietnia, w ramach niedawno obchodzonego Dnia Ziemi, wszystkie grupy przedszkolne sprzątały śmieci w okolicy przedszkola.

Czytaj więcej...

W ramach Pszczyńskiego Szkolnego Budżetu Obywatelskiego w dniu 15.04.2024 r. odbyło się w naszej szkole głosowanie na projekty, które uzyskały pozytywną ocenę Szkolnej Komisji.

Czytaj więcej...

17 kwietnia uczniowie klas drugich odwiedzili Planetarium Śląskie w Chorzowie.

Czytaj więcej...

Dnia 11 kwietnia uczniowie klasy 3 wzięli udział  warsztatach czerpania papieru.

Czytaj więcej...

W sobotę, 6 kwietnia, dzieci z grupy Żabki brały udział w XV Pszczyńskiej Olimpiadzie Przedszkolaków.

Czytaj więcej...

Dnia 9. kwietnia wszystkie grupy naszego przedszkola uczestniczyły w wycieczce do Czechowic-Dziedzic.

Czytaj więcej...

Z okazji Miesiąca Świadomości Autyzmu, jakim jest miesiąc kwiecień, nauczyciel wspomagający proces kształcenia specjalnego Bogusława Rizzardi Tempini w dniach 04.04.2024 oraz 05.04.2024 w klasach 1-3 przeprowadziła zajęcia ukazujące funkcjonowanie osób ze spektrum autyzmu.

Czytaj więcej...

Pszczyński Szkolny Budżet Obywatelski (PSBO) to program realizowany w gminie Pszczyna, przygotowujący młodzież do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Czytaj więcej...

Jak co roku, na krótko przed Wielkanocą, nasze przedszkolaki przynoszą do przedszkola swoje świąteczne koszyki, oczekując wizyty Wielkanocnego Zajączka...

Czytaj więcej...

W ramach akcji Góra Grosza, podczas której trwała zbiórka monet, nasza grupa zajęła II miejsce. W związku z tym czwartkowy poranek 21.03.2024 r. - pierwszy dzień wiosny był dla przedszkolaków dniem pełnym wspaniałych atrakcji.

Czytaj więcej...

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Wtedy zaczyna się niesamowita, czytelnicza przygoda dzieci, które mogą już same czytać.

Czytaj więcej...

W czwartek 14 marca rozstrzygnięto szkolny konkurs "PISANKA WIELKANOCNA", który został zorganizowany dla uczniów klas I-III.

Czytaj więcej...

Strona 2 z 38

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com