SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPAktualności

Nasza szkoła bierze udział w innowacji, która ma na celu propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłanie informacji w formie pocztówek i listów.

Czytaj więcej...

POPP w Pszczynie razem z klubem kolarskim UKS Avatar zapraszają uczniów szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego do udziału w bezpłatnych zajęciach rowerowych, które prowadzone są przy szkole podstawowej w Kobielicach.

Czytaj więcej...

Od listopada do końca lutego w naszej placówce trwała zbiórka monet w ramach akcji Góra Grosza. W zbieranie zaangażowała się cała szkoła, a także grupy przedszkolne.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 26.02.2024 r. uczniowie klas 4-8 udali się do nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury w Pszczynie.

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE! Zachęcamy Was do aktywnego udziału w Pszczyńskim Szkolnym Budżecie Obywatelskim 2024! Regulamin do pobrania tutaj.

21 lutego, korzystając z ostatnich chwil zimowej aury, uczniowie klasy 2b wybrali się komunikacją miejską na lodowisko do Pszczyny.

Czytaj więcej...

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Lidla "Szkoły Pełne Talentów 2"...

Czytaj więcej...

16 lutego uczniowie klasy 2b wzięli udział w żywej lekcji przyrody poświęconej płazom ogoniastym i bezogonowym.

Czytaj więcej...

Dnia 15 lutego 2024 odbyły się "Indywidualne Mistrzostwa Pszczyny Szkół Podstawowych w Biegach Łyżwiarskich" na lodowisku znajdującym się na pszczyńskim rynku.

Czytaj więcej...

Od 15 lutego 2024 r. weszły w życie przepisy wprowadzające standardy ochrony małoletnich przed przemocą. Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które pomagają tworzyć bezpieczne i przyjazne środowisko w szkołach, przedszkolach i innych placówkach działających na rzecz dzieci.

Czytaj więcej...

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest organizowanie Dnia Seniora, Spotkań z niepełnosprawnymi i zapraszanie rodziców i mieszkańców naszej miejscowości na występ bożonarodzeniowy.

Czytaj więcej...

W piątek 19.01.2024 r. uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie zaprezentowali uczniom klas I-VIII swoją wiedzę o smogu i jego konsekwencjach (realizacja projektu „Chcę wiedzieć, czym oddycham?” w ramach olimpiady „zwolnieni z teorii”).

Czytaj więcej...

Dnia 17.01.2024 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych: przedszkole, klasy I-IV oraz klasy V-VIII. Organizatorem balu byli Rodzice dzieci z klasy I, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie imprezy.

Czytaj więcej...

Dnia 10 stycznia 2024 r. odbyły się zawody powiatowe trójek w koszykówce. Turniej odbył się na hali w Goczałkowicach.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 15 stycznia dla uczniów klas od III do VIII odbyła się „Żywa lekcja historii”. Zajęcia przeprowadziło Bractwo Kerin, a dotyczyły one rycerstwa i ich zwyczajów.

Czytaj więcej...

12.01.2024 roku uczniowie klasy IV wraz z opiekunami Panią Agatą Szafron oraz Panią Sylwią Łuszcz udali się do Patio Parku w Pszczynie na warsztaty kulinarne pt. "Kuchnie świata".

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice, Uczniowie...

Niech magiczna moc

wigilijnego wieczoru

przyniesie spokój i radość.

A Nowy Rok obdaruje

pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

oraz Szczęśliwego Nowego 2024 Roku

życzy

Dyrektor, Grono Pedagogiczne

oraz Pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

w Wiśle Wielkiej

W czwartek 21 grudnia 2023 r. zebraliśmy się odświętnie ubrani, aby złożyć sobie świąteczne życzenia i podzielić się opłatkiem z kolegami i koleżankami.

Czytaj więcej...

14 grudnia Szkolne Koło Wolontariatu, uczniowie klasy 6 oraz 2 reprezentantki klasy 4 odwiedziły niezwykłe miejsce - Dom Kulejących Aniołów.

Czytaj więcej...

Strona 3 z 38

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com